Misyon & Vizyon

En ileri teknikleri etkin, sağlam ve güvenilir ekibiyle bir araya getirerek hasta memnuniyetine sunan, saç ekimi ve tedavilerinde FDA onaylı teknolojileri kullanan, sektör liderliğinin getirdiği sorumluluğun farkında, uzman bir sağlık kuruluşudur.

Misyonumuz

Yurt içi ve yurt dışından gelen hastalarımıza dünyada kabul görmüş FDA onaylı, en yüksek standartlardaki etkin saç tedavilerini ve saç naklini son teknolojiyi kullanarak uygulamaktır.

Vizyonumuz

Ülkemiz ve dünya ülkelerinden bizleri tercih ederek gelen hastalarımıza etik, güvenilir ve alanında uzman çalışanları eşliğinde sunduğu yüksek kaliteli hizmet standartlarını daima evrensel düzeye taşımak, sektör liderliğini sürdürerek markanın güvenle eşleşmesini sağlamaktır.

Değerlerimiz

Ekip Çalışması
Aynı amaç için çalışan, özverili, performans gösteren ve emek veren tüm çalışanlarımızın beklentilerini karşılamaya çalışarak, katkı ve düşüncelerine değer vererek, bir bütünlük içerisinde ekip ruhunu yaşatmaktayız.

Güven
Sağlıkta güven en önemli unsurdur. İşveren, çalışan ve hizmet alan kişilerin hakları kurumumuzda Sağlık Bakanlığı mevzuatlarına uygun ve layıkıyla oluşturulmuştur. Koşulsuz şartsız vermiş olduğumuz hizmetin arkasındayız. Hastalarımızın güvenine daima layık olmaya çalışmak asıl görevimizdir.

Yenilik
Teknolojinin sunduğu tüm yeniliklerin, gelişmelerin, araştırma ve uygulamaların güvenilirliğini tescil etmek, benimseyip başarılı sonuçlar elde etmek prensibimizdir.

Formu Doldurun Sizi Arayalım!

Fix Hair Clinic Yüksek kalite standartlarında, son teknoloji ve uzman kadrosu ile, hasta memnuniyeti odaklı, Saç Ekimini sunan uzman sağlık kuruluşudur. Saç Ekimi ve tedavilerinde FDA onaylı, en gelişmiş teknolojilerle sunduğu sağlık hizmetlerinden, etkin, sağlam ve güvenilir ekibiyle hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Kendi alanında uzman ekibimiz ile kendinizi güvende hissedecek ve ayrıcalığın farkına varacaksınız. Arayın, En Avantajlı Fiyatlarla Yeni Saçlarınıza Kavuşun!