Kliniğimiz

Saç Ekimi , Kaş ekimi , Sakal Ekimi Kliniğimizde kendi alanında uzman ekibimiz ile kendinizi güvende hissedecek ve ayrıcalığın farkına varacaksınız.

YENİLİĞİN VİZYONU
Dünyada sağlık sektöründe yeniliğin ve değişimin yüzü olmak vizyonuyla, 2006 yılından bu yana hasta memnuniyetini en yukarıda tutarak özverili bir çaba içerisindeyiz.

DEĞİŞİMİN MİSYONU
Sunduğu sağlık hizmetleri ile doğru,güvenilir ve hasta memnuniyetini sağlamayı,ekibi ve altyapısı ile Türkiye de model oluşturmayı, dünyada referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Formu Doldurun Sizi Arayalım!

Fix Hair Clinic Yüksek kalite standartlarında, son teknoloji ve uzman kadrosu ile, hasta memnuniyeti odaklı, Saç Ekimini sunan uzman sağlık kuruluşudur. Saç Ekimi ve tedavilerinde FDA onaylı, en gelişmiş teknolojilerle sunduğu sağlık hizmetlerinden, etkin, sağlam ve güvenilir ekibiyle hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Kendi alanında uzman ekibimiz ile kendinizi güvende hissedecek ve ayrıcalığın farkına varacaksınız. Arayın, En Avantajlı Fiyatlarla Yeni Saçlarınıza Kavuşun!