Traşsız Saç Ekimi Nasıl Yapılır

Saçların traş edilmeden saç ekimi yapılması traşsız saç ekimi olarak adlandırılır. Kişilerin tercihi bu yolla ekim olsa da, her durumda traşsız ekim yapılması doğru değildir. Traşsız ekime uzman tarafından yapılan sağlam bir değerlendirme sonucunda karar verilmelidir. Traşsız ekim için saçsız bölgenin büyüklüğü önem taşımaktadır. Eğer saçsız alan avuç içinden büyükse bu uygulama tercih edilmemelidir.

Bu şekilde yapılan ekim, daha çok yoğun sosyal yaşamı olan ya da işi gereği saçlarını kazıtamayacak olan veya ekim yaptırdığını belli etmek istemeyen kişiler için önem taşımaktadır. Ekimden sonra hasta hemen işe dönebilmekte ve operasyon yapıldığı belli olmamaktadır. Ancak fiyatı traşlı ekime göre yüksek olmaktadır. Çünkü bu durumda ekim daha zor, daha uzun zamanda, daha fazla eforla yapılabilmektedir. Akılda tutulması gereken diğer bir nokta, eğer traşsız ekim uzman biri tarafından yapılmazsa ortaya doğallıktan uzak, kötü bir görünüm çıkabileceğidir. Kişi tercihini tüm bu noktaları göz önünde tutarak yapmalıdır.

Formu Doldurun Sizi Arayalım!

Fix Hair Clinic Yüksek kalite standartlarında, son teknoloji ve uzman kadrosu ile, hasta memnuniyeti odaklı, Saç Ekimini sunan uzman sağlık kuruluşudur. Saç Ekimi ve tedavilerinde FDA onaylı, en gelişmiş teknolojilerle sunduğu sağlık hizmetlerinden, etkin, sağlam ve güvenilir ekibiyle hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Kendi alanında uzman ekibimiz ile kendinizi güvende hissedecek ve ayrıcalığın farkına varacaksınız. Arayın, En Avantajlı Fiyatlarla Yeni Saçlarınıza Kavuşun!